ÅBNINGSTIDER.

Her kan du finde kontakt og åbningstider for alle Kylling & co restauranterne.

Kylling & Co forventer en ekspansion svarende til åbning af 15 nye takeaway restauranter alene i Danmark
over de næste 5 år.


RESTAURANTER


AARS

Åbningstider uge 26:
Mandag - Fredag 11.00 - 20.00
Lørdag 12.00 - 20.00
Søndag Lukket

Kylling & Co
Himmerlandsgade 25
9600 Aars

Tlf. 45 98 66 48 14
Mail. aars@kyllingogco.dk

HOBRO

Åbningstider:
Mandag - Fredag 11.00 - 20.00
Lørdag 11.00 - 20.00
Søndag 13.00 -20.00

Kylling & Co
Markedsgade 12 st.
9500 Hobro

Tlf. 45 96 40 50 20
Mail. hobro@kyllingogco.dk

IKAST

Åbningstider:
Mandag - Fredag 11.00 - 20.00
Lørdag 11.00 - 20.00
Søndag 13.00 -20.00

Kylling & Co
Vestergade 15
7430 Ikast

Tlf. 45 97 15 10 13
Mail. ikast@kyllingogco.dk

RINGKØBING

Åbningstider:
Mandag - Fredag 11.00 - 20.00
Lørdag 11.00 - 20.00
Søndag 16.00 -20.00

Kylling & Co
Torvegade 2A
6950 Ringkøbing

Tlf. 45 43 58 48 88
Mail. ringkoebing@kyllingogco.dk

THISTED

Åbningstider:
Mandag - Lørdag 11.00 - 20.00
Søndag 13.00-20.00

Kylling & Co
Storegade 2A
7700 Thisted

Tlf. 45 96 88 18 00
Mail. thisted@kyllingogco.dk

VIBORG (Overlund)

Åbningstider:
Mandag - Fredag 11.00 - 20.00
Lørdag 11.00 - 20.00
Søndag 16.00 -20.00

Kylling & Co
Randersvej 66 D
8800 Viborg

Tlf. 45 86 68 68 70
Mail. viborg@kyllingogco.dk


 RESTAURANTER


HERNING

Åbningstider:
Mandag - Fredag 10.30 - 20.00
Lørdag 11.00 - 20.00
Søndag 13.00 -20.00

Kylling & Co
Nørregade 4
7400 Herning

Tlf. 45 97 11 90 11
Mail. herning@kyllingogco.dk

HOLSTEBRO

Åbningstider:
Mandag - Fredag 11.00 - 20.00
Lørdag 11.00 - 20.00
Søndag 13.00 -20.00

Kylling & Co
Horsstræde 3
7500 Holstebro

Tlf. 45 97 40 40 14
Mail. holstebro@kyllingogco.dk

RANDERS

Åbningstider:
Mandag - Fredag 10.30 - 20.00
Lørdag 11.00 - 20.00
Søndag 13.00 -20.00

Kylling & Co
Rådhustorvet 3
8900 Randers

Tlf. 45 86 40 50 20
Mail. randers@kyllingogco.dk

SKIVE

Åbningstider:
Mandag - Fredag 11.00 - 20.00
Lørdag 11.00 - 20.00
Søndag 13.00 -20.00

Kylling & Co
Kirke Allé 91
7800 Skive

Tlf. 45 43 58 41 83
Mail. skive@kyllingogco.dk

VIBORG (Gravene)

Åbningstider:
Mandag - Lørdag 10.30 - 19.00
Søndag Lukket

Kylling & Co
Gravene 4
8800 Viborg

Tlf. 45 86 68 58 88
Mail. viborg@kyllingogco.dk


FIND RESTAURANT


Copyright © 2016 Kylling & Co | Om Kylling & Co | Franchise | Find restaurant | Facebook

Made by: Webbler